Kto sme?

Spoločnosť  ewiGO s.r.o.  vznikla ako reakcia na požiadavky trhu a našich zákazníkov v oblasti predaja a distribúcie pohonných látok. V tejto oblasti pôsobíme od roku 2006.

Od 1.2.2015 sme pre našich zákazníkov otvorili na Partizánskej ceste 97 v Banskej Bystrici (areál SAD BB) čerpaciu stanicu na motorovú naftu.

V prvej polovici roku 2015 sme vykonali prestavbu čerpacej stanice tak, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť aj najlacnejší motorový benzín Natural 95. Zároveň sme v priestoroch čerpacej stanice zriadili mini kaviareň, kde si naši zákazníci môžu vychutnať kvalitnú a výbornú  kávu Segafredo.

V novembri 2015 sme spustili pre našich zákazníkov do prevádzky hustič pneumatík a samoobslužný, výkonný vysávač.

Koncom decembra 2015 sme pre našich zákazníkov inštalovali terminál pre samoobslužné tankovanie. Jedná sa o jedinečné zariadenie svojho druhu, ktoré bolo namontované do prevádzky v Slovenskej republike, pretože toto zariadenie umožňuje platbu hotovosťou, platobnými kartami a tankovacími kartami euroWag. Takže naši zákazníci môžu konečne tankovať NON-STOP. Sledujte nás na Facebook-u a na našich stránkach kde sa dozviete viac.

Radi Vás privítame pondelok až piatok od 6:00 do 20:00hod a v sobotu od 8:00 do 12:00hod. Tešíme sa na Vaše návštevy.